Archiwa kategorii: Linki

Życzenia Świąteczne od Tadeusza

Drodzy Wszyscy !

Najpierw podziękuję za napływające życzenia świąteczne – miło jest wiedzieć, że ktoś-tam, gdzieś-tam przywołuje koleżeńskie wspomnienia, że pomiędzy generalnym świątecznym sprzątaniem a napychaniem kiełbas, a przycinaniem choinki, a warzeniem potraw wigilijnych i nieodzownego bigosu (z nieodłącznym smakowaniem i dolewaniem winka dla smaku), a zawieszaniem światełek i serduszek szczególnego przeznaczenia, znajduje w e-przestrzeni miejsce i czas na przyjazne pomyślenie, i zatroskanie nawet, gdy docierają wieści o chorobach i kłopotach. Tych ostatnich nie chcemy, nie życzymy nikomu, a szczególnie w Święta, odsuwając wszystkie troski na plan dalszy.

Wzajemnie więc – życzę Wszystkim Koleżankom i Kolegom udanych Świąt BN, stosownie do ich uroku i mocy, do przekazów płynących ze świętowania tego boskiego wydarzenia.

Życzę także na Nowy i cały przyszły 2016 rok skutecznej budowy naszej polskiej rzeczywistości poprzez zgodne działania, udane kariery i zawodowe sukcesy, słuszne decyzje, trafne wybory i synergiczne działanie wszystkich naszych sił fizycznych własnych i organizacyjnych, naszych umysłów i zdolności. Przy nieustającym zdrowiu, przede wszystkim.

Wesołych Świąt, Kompanijo Zjazdowa i Około-Zjazdowa (wytrwale wciąż milcząca)!

Pozdrawiam serdecznie
Tadeusz

PS 1
Na Święta BN wyślę niebawem dwie części opracowania „LO68-Szkolne lata”. Popatrzmy w czas, gdy mamy trochę swobodnych chwil dla siebie – może wzbogacicie opisy zamieszczonych wydarzeń i osób, proszę.
Część dotyczącą Zjazdów już znacie, ale nie mogłem jej pominąć, bowiem stanowi świadectwo aktywności naszej Społeczności ‘68, ciągłości kontaktów i przynależy do przestrzeni naszej szkoły.
Jest to wersja wstępna, bardzo już wzbogacona przez wspomniane na końcu koleżeństwo. Ale wciąż białe plamy pozostają …

PS 2
Co z tym śniegiem? Na Pomorzu brak. Temperatury do 10 st. C. Nagrzeszyliśmy chyba Panu Bogu, albo ma ważniejsze sprawy w tym niespokojnym dzisiaj świecie.

merry-christmas-2015